
In Kruisem was het vandaag genieten geblazen, waar zo’n 35 teams deelnamen aan een dag vol zijspanplezier. De deelnemers waren verdeeld over twee categorieën: vrijetijdszijspannen en gemengde teams.
In de reeks voor vrijetijdszijspannen kregen de toeschouwers waar voor hun geld. De strijd om de overwinning werd een boeiend duel tussen de teams van Sander Lauwers/Jasey Vlot en Stanley Verstraete/Kenzo Bocquet. Beide duo’s schreven elk een manche op hun naam en werden één keer tweede, maar de eindzege ging naar Stanley Verstraete/Kenzo Bocquet. Het podium werd vervolledigd door Bob Willems en Pieter Petereyns, die knap derde werden.
Bij de gemengde zijspannen was er geen houden aan het team van Yens en Ines Delmotte. Met twee overtuigende reekszeges waren zij duidelijk een klasse apart. De tweede plaats ging naar Joeri Van Malderen en Chayenne Brusseel, terwijl Xavier en Lieze Degeldere beslag legden op de derde podiumplaats.
Een geslaagde dag vol actie, plezier en sportieve strijd, met een sterke organisatie en veel enthousiasme van zowel deelnemers als publiek.
Foto’s vrijetijds zijspannen door Dries Dewitte klik hier
Foto’s zijspannen gemengs door Dries Dewitte klik hier, voor de foto’s van Patrick Vispoel klikt u HIERZO
Voor de uitslagen klik hier