Kalender alle federaties 2023

Kalenders 2023 voor 100% zekerheid kijk je altijd op de website van de betreffende federatie voor alle info !!! (laatste update 19-1-2023 Trophée Grand Ouest zijspankalender)

FIM

26 Maart Talavera de la Reina Spanje
02 April Algueda Portugal
07 Mei Kramolin Czech Republic
14 Mei Heerde Nederland
28 Mei Brou Frankrijk
11 Jun Lange Motokeskus Estland
18 Jun Gdansk tbc Polen
25 Jun Lommel Belgie
16 Juli Strassbessenbach tbc Duitsland
22 Juli (zaterdag) Red Brae Noord Ierland
30 Juli Cussus Gorse Engeland
20 Aug Kaplice Czech Republic
17 Sept Rudersberg Duitsland
01 Oktober Castelnau de Levis Frankrijk

FFM
12 maart Illats
19 maart St Jean d’Angély
10 april Quinssaines
16 april Thouars
7 mei Saint Brieuc
18 mei Torcé en Vallée
4 Jun Plomion
18 jun Huismes
25 jun Blargies
3 sept Pontigné

IMBA

2 april Wohlen Zwitserland
25 juni Feldkirch Oostenrijk
24 sept Kleinhau Duitsland

 

KNMV

12 maart Varsseveld (ONK+NK)
10 april Oldebroek (Maandag) (ONK+NK)
30 april Halle (ONK+NK)
13 mei Heerde NK
18 mei Rhenen (Donderdag) (ONK+NK)
4 juni Geldermalsen NK
24 juni Lommel NK
03 sept Oss (Onder voorbehoud) (ONK+NK)
24 sept Lierop (ONK+NK)

DMSB

10 april Hänchen
16 april Schnaitheim
1 mei Kamp-Lintfort
14 jul Jaur
6 aug Warching
13 aug Dolle
24 sept Gersetten

MCLB

5 maart Stekene
12 maart Wachtebeke (Mendonck)
19 maart Evergem
26 maart Sinaai
2 april Meulebeke BK
9 april Appelterre
16 april Velzeke BK
23 april Laarne
30 april Aalter BK
7 mei Oosteeklo
14 mei Oostrozebeke
21 mei Oostkamp
28 mei Wontergem BK
4 juni Everbeek BK
11 juni Tielt
18 juni verlof
25 juni Eeklo
2 juli Wachtebeke (Mendonck) BK
9 juli Tessederlo
16 juli Verlof
21 juli Middelkerke BK
23 juli Verlof
30 juli Volkegem
6 aug Zele
13 aug Oostrozebeke
20 aug Wachtebeke (Domein)
27 aug Rollegem BK
3 sept Zegelsem
10 sept Lichtervelde
17 sept Pamel BK FINALE
27 sept Hamme
1 okt Beernem

VLM & VMCF zijspan

5 Maart Tessenderlo VLM
12 maart Vorselaar VLM
19 maart Poppel-Ravels VLM
26 maart Arendonk VLM
2 April Wichelen VMCF
9 april Rummen VMCF
16 april Ranst VLM
23 april Herenthout VLM
30 april Gierle VMCF
1 mei Gierle VMCF
7 mei St Huibrechts-Lille VLM
14 mei Zoutleeuw VMCF
11 juni Beaumont VMCF
2 juli Genk VMCF
9 juli Retie VLM
16 juli Wachtebeke VMCF
23 juli Werchter VMCF
30 juli Pulle VLM
6 aug Rijkevorsel VLM
13 aug Oostrozebeke MCLB
20 aug Kampenhout VLM
27 aug Huldenberg VMCF
3 sept Kersbeek VMCF
10 sept Houtvenne VLM
17 sept Broechem VLM
24 sept Lummen VLM
1 okt Reet VLM FINALE

MON

5 maart Oss (OVB)
19 maart Den Hout
26 maart Zijtaart
16 april Holten
18 juni Stevensbeek
2 juli Berghem
9 juli Geldermalsen
17 sept Eersel
8 okt Bergharen
29 okt Meijel

DAMCV

19 mei Flutlichtcross Kleinhau
21 mei Kleinhau
29 mei Wisskirchen
20 aug Recht (AMPL)
3 sept Weilerswist
24 sept Kleinhau

ACU

SAM

30 april Schlatt
2 juli Obernheim (D)
27 aug Lützeflüh
3 sept Waldhäusern
24 sept Amriswil
1 okt Escholzmatt

Trophée Grand Ouest
26 maart Verneuil/Avre
23 april Evaillé
1 mei Berchere les Pierres
21 mei Nozay
14 juli Belleme
27 aug Heric
17 sept Vierzon
26 sept Hardanges

Trophee Grand Est

1 mei POULANGY
28 mei REVIGNY
17 juni SAINTE-MENEHOULD (avondcross)
9 juli SOMMAUTHE
27 aug COMMERCY
2 sept SAINT-MIHIEL (avondcross)
17 sept FONTENOY-LE-CHATEAU

Kids&Sidecars

4 maart Oss
25 maart Zijtaart
1 april Lottum
22 april Overloon
6 mei Horst
20 mei Deurne
10 juni Wanssum
17 juni Stevensbeek
1 juli Berghem
15 juli Mill
26 augustus Groesbeek
9 september Meijel
24 september Geldermalsen
28 oktober Meijel.

AMCA

NORA MX

LaMSF

AMCA

CZC CLASSICS