Kalenders 2022

Kalenders 2022 (update 19-01-2022)

FIM

24 april Markelo Nederland
22 mei Jinin Tsjechië
12 juni Oss Nederland
26 juni Bucha-Kiev Oekraïne
3 juli Lange Motokus Estland
10 juli NBT
23 juli Desert Martin Noord Ierland
31 juli Bessenbach Duitsland
7 aug NTB
28 aug Dalecin Tsjechië
4 sept Orehova Vas Slovenië
18 sept Rudersberg
24 -25 sep Natiecup Kramolin Tsjechië

FFM 

20 Maart Illats
3 april Thouars
18 april Quinssaines
1 mei Pontgné
8 mei Frotey les Vesoul
26 mei Torcé en Vallée
29 mei Plomion
5 juni Brou
19 Juni Chamont
3 Juli Blargies
14 Juli Belleme
21 aug Huismes

IMBA

29 mei Stevensbeek Nederland
26 juni Feldkirch Oostenrijk
28 aug Wingles Frankrijk
4 sept Kersbeek Belgie
25 sept Amriswil Zwitserland 

VMCF 
(update : 12-12-2021)
13 Maart Kasterlee
20 Maart St Truiden
27 Maart Wachtebeke
3 April Paal
4 April Paal
10 April Wichelen
17 & 18 April Rummen
24 April Laarne
1 Mei Lille
8 Mei Zoutleeuw
15 Mei Wontergem
22 Mei Aalbeke
26 Mei Axel
29 Mei Munsterblizen
5 Juni Morsenet
6 Juni Morsenet
12 Juni Koningshooikt
19 Juni Genk
26 Juni Paal
3 Juli Koningshooikt/Genk
10 Juli Genk/ Koningshooikt
17 Juli Tessenderlo
21 Juli Middelkerke
24 Juli Werchter
31 Juli Landen
7 Aug Warsage
14 Aug Attenhoven
20 Aug Borgloon Nachtcross
21 Aug Borgloon
28 Aug Huldenberg
4 Sept Kersbeek (IMBA zijspan)
11 Sept Paal
18 Sept Veulen
25 Sept Wambeek
2 Okt Lembeke
9 Okt Lommel
16 Okt Sinaai

KNMV

ONK wedstrijden
20 maart St. Isidorushoeve
3 april Halle
10 april Lochem
16 april Oldebroek
26 mei Rhenen
5 juni Varsseveld
17 juli Lichtenvoorde
11 sept Lierop

NK wedstrijden
20 maart St. Isidorushoeve
10 april Lochem
16 april Oldebroek
26 mei Rhenen
5 juni Varsseveld
12 juni Oss Nederland
11 sept Lierop
18 sept. Berghem

DMSB

10 april Schnaitheim
18 april Hänchen
1 mei Kamp Lintfort
15 mei Geisleden
29 mei Schopfheim
17 juli Aufenau
14 aug Gerstetten
11 sept Hennweiler (OVB)
2 okt Dreetz (OVB)

MCLB

20 maart: STEKENE
27 maart: OOSTEEKLO
3 april: SINAAI
10 april: KOOLSKAMP BK
17 april: NINOVE
24 april: LAARNE BK
01 mei: AALTER
08 mei: OOSTROZEBEKE BK
15 mei: WONTERGEM
22 mei: AALBEKE
26 mei: VERLOF of Axel (VMCF)
29 mei: GOOIK BK
05 & 6juni: MORESNET
12 juni: TIELT BK
19 juni: GENK
26 juni: EEKLO BK
3 juli : HELDERGEM
10 juli: WACHTEBEKE
17 juli: TESSENDERLO BK
21 juli: MIDDELKERKE BK
24 juli: VERLOF of Werchter (VMCF)
31 juli: VOLKEGEM
7 augustus: WACHTEBEKE BK
14 augustus: OOSTROZEBEKE
21 augustus: VELZEKE BK
28 augustus: WACHTEBEKE-DOMEIN BK
04 september: ZEGELSEM
11 september: LICHTERVELDE BK finale
18 september: PAMEL
25 september: HAMME-ZOGGE
2 oktober: LEMBEKE
9 oktober: LOMMEL
16 oktober: SINAAI

VLM 

6 maart Lommel
13 maart Tessenderlo
20 maart Vorselaar
27 maart Arendonk
3 april Tongerlo BK
10 april Haacht
17 april Lummen BK
18 april Lummen
24 april Herenthout
1 mei Meerhout-Gestel BK
8 mei Kinrooi
15 mei Balen
22 mei Genk BK
5 juni Lommel
6 juni Lommel BK
19 juni Nismes BK
26 juni Lille
3 juli Tessenderlo
10 juli Retie BK
17 juli Ham (TBC)
24 juli GP LOMMEL SOLO
31 juli Pulderbos BK
7 aug Rijkevorsel
15 aug Balen
21 aug Kampenhout
28 aug Paal-Beringen BK
4 sept Grobbendonk
11 sept houtvenne
18 sept Broechem BK
25 sept Lummen
2 okt Reet BK
9 okt St huybrechts Lille

MON 

20 maart Zijtaart (OVB)
3 april Den Hout (OVB)
1 mei Gemert (OVB)
8 mei Reusel (OVB)
15 mei Eersel (OVB)
6 juni Elshout (OVB)
3 juli Berghem (OVB)

DAMCV

27 – 29 mei Kleinhau
6 juni Wisskirchen
7 aug Arnoldsweiler
14 aug Ohlenberg
21 aug OVB
4 Sept Weilerswist
11 sept OVB

ACU

17 April Sherwood MX
1 Mei Duns
29 Mei Dean Moor
18 Juni** Tandragee
17 Juli Wakes Colne
14 Aug Cusses Gorse

SAM

3 april Wohlen
1 mei Schlatt
19 juni Edersweiler
3 juli Obernheim
21 aug Beggingen
4 sept Gutenswil
9 okt Escholzmatt

Trophée Grand Ouest

27 maart Verneuil Sur Avre
10 april St Herblain
18 april Chinon
24 april Evaille
1 mei Berchères-les-Pierres
8 mei La Suze sur Sarthe
26 juni St Aignan le Jaillard
3 juli St Meme le Tenu
18 september St Julien des Land

Trophee Grand Est

La Neuville Aux Joutes 17 april
Poulangy 1 mei
Bourg-Bruche 22 mei
Sainte-Menehould 11 juni (avondcross)
Sommauthe 9 of 10 juli
Commercy 21 aug

Kids&Sidecars

19 maart Zijtaart NK
16 april Horst NK
23 april Overloon, uitwisseling DAMCV
21 mei Wanssum Benedu cup
28 mei Stevensbeek NK
29 mei Stevenbeek IMBA demo o.v.b
4 juni Venlo NK
25 juni Utrecht NK
27 aug Groesbeek NK
3 sept Nederweert NK
10 sept Meijel NK
1 okt Duitsland Beneducup
8 okt Lommel Beneducup
29 okt Meijel NK
30 okt Dongen NK

AMCA

NORA MX 

3 april Training Grittenham
17 april Sherwood
21 mei Cullham
4 juni Marshfield
25 juni Warrinham Lane
24 juli Portrilas
10 sept TBC