Kalenders 2022

Kalenders 2022  voor 100% zekerheid kijk je altijd op de website van de betreffende federatie voor alle info !!!

FIM

26 juni Lommel Belgie
3 juli Lange Motokus Estland
4 sept Dalacin Tjechie
18 sept Rudersberg
24 -25 sep Trofee de Natie Kramolin Tjechie

FFM 

5 juni Brou
19 Juni Chamont
3 Juli Blargies
14 Juli Belleme
21 aug Huismes

IMBA

26 juni Feldkirch Oostenrijk
28 aug Wingles Frankrijk
4 sept Kersbeek Belgie
25 sept Amriswil Zwitserland 

VMCF 

26 Juni NTB
3 Juli Koningshooikt
10 Juli MCLB
17 Juli Tessenderlo
21 Juli Middelkerke
24 Juli Werchter BK
31 Juli Landen
7 Aug Warsage
15 Aug Attenhoven BK
20 Aug Heers Nachtcross
21 Aug Heers BK
28 Aug Huldenberg BK
4 Sept Kersbeek (IMBA zijspan)
11 Sept NTB
18 Sept Veulen FINALE BK
25 Sept Wambeek
2 Okt Lembeke
9 Okt Lommel
16 Okt Sinaai

KNMV

ONK wedstrijden

5 juni Varsseveld
17 juli Lichtenvoorde
11 sept Lierop

NK wedstrijden

5 juni Varsseveld
12 juni Oss Nederland
11 sept Lierop
18 sept. Berghem

DMSB

29 mei Schopfheim
17 juli Aufenau
14 aug Gerstetten
11 sept Hennweiler (OVB)
2 okt Dreetz (OVB)

MCLB

26 juni: EEKLO BK
3 juli : HELDERGEM
10 juli: WACHTEBEKE
17 juli: TESSENDERLO BK
21 juli: MIDDELKERKE BK
24 juli: VERLOF of Werchter (VMCF)
31 juli: VOLKEGEM
7 augustus: WACHTEBEKE BK
14 augustus: OOSTROZEBEKE
21 augustus: Wachtebeke – domein BK
28 augustus: Velzeke o.v BK
04 september: ZEGELSEM
11 september: LICHTERVELDE BK finale
18 september: PAMEL
25 september: HAMME-ZOGGE
2 oktober: LEMBEKE
9 oktober: LOMMEL
16 oktober: SINAAI

VLM (aangepast 27-3-2022)

19 juni Genk
26 juni Lille
3 juli Tessenderlo
10 juli Retie BK
17 juli Nismes BK
24 juli vrij
31 juli Pulderbos BK
7 aug Rijkevorsel
15 aug Balen
21 aug Kampenhout
28 aug Tongerlo BK
4 sept Grobbendonk
11 sept Houtvenne
18 sept Broechem BK
25 sept Lummen
2 okt Reet BK
9 okt St huybrechts Lille

MON 

6 Juni Elshout NK
9 Okt Bergharen NK
30 Okt Meijel NK

DAMCV

6 juni Wisskirchen
7 aug Arnoldsweiler
14 aug Ohlenberg
21 aug OVB
4 Sept Weilerswist
11 sept OVB

ACU

18 Juni** Tandragee
17 Juli Wakes Colne
14 Aug Cusses Gorse

SAM

19 juni Edersweiler
3 juli Obernheim
21 aug Beggingen
4 sept Gutenswil
9 okt Escholzmatt

Trophée Grand Ouest

TGO 2022 Kalender

22 mei Bougneau
26 juni St Aignan le Jaillard
3 juli St Meme le Tenu
4 sept Héric

Trophee Grand Est


11 juni Sainte-Menehould (avondcross)
26 juni Camp Le Duc
10 juli Sommauthe
21 aug Commercy
2 okt Sainte-Menehould

Kids&Sidecars


4 juni Venlo NK
25 juni Utrecht NK
27 aug Groesbeek NK
3 sept Nederweert NK
10 sept Meijel NK
1 okt Duitsland Beneducup
8 okt Lommel Beneducup
29 okt Meijel NK
30 okt Dongen NK

AMCA

NORA MX 


4 juni Marshfield
25 juni Warrinham Lane
24 juli Portrilas
10 sept TBC

LaMSF

5 jun Dobele
11 jun Aloja
16 juli Saldus
24 juli Madona
21 aug Aloja
3 sept Stende
18 sept Cësis

AMCA

7 aug Market Drayton
21 aug Cheltenham

CZC CLASSICS

19 juni Hummelo
26 juni Lierop
9 Juli Halle